Wyszukaj spośród 20778 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji - Tokarz CNC praca od zaraz

Lokalizacja: Bielsko-Biała , śląskie
Data: 02-12-0002, do końca 507 dni

APT Work&Profit nr cert 396 działająca na Rynku Pracy od 15 lat

Oferujemy pracę przy produkcji w Bielsku-Białej (Wapienica) na stanowisku

OPERATOR TOKARKI I FREZARKI

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- Praca przy tokarce oraz obrabiarce metalu

-Praca przy frezarce CNC

Wymagania

Wymagania:

-Ukończone 18 lat,

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku m.in 1 rok

- Doświadczenie manualne i numeryczne CNC

- Otwartość na szkolenia

Oferujemy

Zapewniamy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

-Umowę o pracę tymczasową

- System pracy trzyzmianowy

- Możliwość zdobycia doświadczenia

- Bezpłatne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr:
695 647 618

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji - Tokarz CNC praca od zaraz

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - Tokarz CNC praca od zaraz w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work & Profit Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji - Tokarz CNC praca od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - Tokarz CNC praca od zaraz, praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.Work & Profit Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Zobacz wszystkie