Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji w branzy meblowej

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Data: 02-12-0002, do końca 417 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów z branży meblarsko-dekoracyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: praca przy taśmie produkcyjnej, składanie elementów mebli, kontrolę jakości wytworzonych produktów, pakowanie gotowych elementów, wysyłanie artykułów.

Wymagania

WYMAGANIA

Wymagamy gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym, dokładności oraz pełnego zaangażowanie.

Oferujemy

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 13,50 zł brutto/h oraz premię, dopłatę do godzin nocnych w wysokości 20%, stabilność zatrudnienia, darmowe wyżywienie, odzież roboczą, przyuczenie do wykonywanej pracy, zdobycie cennego doświadczenia, a także możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie