Wyszukaj spośród 7943 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy LOCTITE, TEROSON oraz TECHNOMELT (nr ref.: 9078-17)

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 02-12-0002, do końca 392 dni

Opis stanowiska
  • praca w zakresie współpracy i obsługi kluczowych klientów działu Adhesive Technologies
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami
  • realizacja planów sprzedaży oraz rozwój sprzedaży na terenie całej Polski
  • realizacja planów sprzedaży oraz rozwój sprzedaży dla marek: LOCTITE, TEROSON oraz TECHNOMELT na terenie całej Polski
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci wydziałów mechanicznych, inżynierii produkcji, mechaniczno
  • technologicznych oraz innych o podobnym profilu)
  • minimum 5
  • letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżynierskim w przemyśle oraz 3
  • letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem
  • duża samodzielność i nastawienie na wyniki
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży
Oferujemy
  • praca w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
  • umowa o pracę u pracodawcy wyróżnionego certyfikatem Top Employers oraz potrzebne narzędzia pracy
  • atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie