Wyszukaj spośród 2948 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

**Kontroler jakości - pracuj w szybko rozwijającej się firmie

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 425 dni

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i długofalowej współpracy w miłej atmosferze?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Pracuj jako kontroler jakości u największego europejskiego Lidera produkcyjnego w swej dziedzinie.
Zaaplikuj już dziś!

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wrocław

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • kontrola dostaw oraz wyrobów gotowych
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • rozwijanie, ulepszanie istniejącego procesu
Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia min. średniego
  • min. rocznego doświadczenia na stanowisku kontrolera jakości
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
Oferujemy

Na co możesz liczyć?

  • PRACĘ W NOWOCZESNYM, SZYBKO ROZWIJAJĄCYM SIĘ OTOCZENIU Z MIŁĄ ATMOSFERĄ - tu poczujesz się jak w domu!
  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatne urlopy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 2700 zł - 3200 zł brutto! Zawsze na czas!
  • pakiet Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty nawet do 50% na zakupy online)
  • pracę od poniedziałku do piątku

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Osoby, które ukończą staż, zostaną zatrudnione
Praktyka wykorzystywania osób kierowanych na staż jako darmowych pracowników zostanie
21/09/2018
Szybsze przywracanie do pracy po bezprawnym zwolnieniu
Pracę stracić dziś można z wielu powodów – z winy własnej i niezgodnie z prawem.
21/09/2018
Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Zobacz wszystkie