Wyszukaj spośród 20114 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 500 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, europejskiego dystrybutora kosmetyków, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • pakowanie gotowych produktów kosmetycznych
  • sprawdzanie jakości wyprodukowanych komponentów kosmetycznych
  • etykietowanie produktów
  • przestrzeganie zasad i procedur BHP
  • prawidłowa segregacja odpadów
Wymagania

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - od poniedziałku do piątku
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w wysokości 13 złotych brutto
  • premię uzależnioną od wyników pracy w wysokości do 450 złotych
  • dla nowych pracowników szkolenie stanowiskowe i opieka Koordynatora KS Service
  • odzież roboczą na koszt firmy
  • dogodny dojazd do miejsca wykonywania pracy
  • możliwość zatrudnienia studentów zaocznych

Szukasz pracy jako Pracownik Produkcji

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Wyższa pensja minimalna od stycznia 2019 r.
Początek przyszłego roku przyniesie dużo pozytywnych zmian na rynku pracy.
07/12/2018
Coraz więcej pracowników ze wschodu na polskim rynku pracy
            W ostatnich miesiącach możemy zaobserwować coraz większą
06/12/2018
Zobacz wszystkie