Wyszukaj spośród 21711 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Ślusarz narzędziowy

Lokalizacja: Zielona Góra , lubuskie
Data: 02-12-0002, do końca 505 dni

Lumel Alucast Sp. z o.o.
Absolwentów technikum i szkół zawodowych przyuczymy w zawodzie:

Opis stanowiska

Zatrudnionych przeszkolimy w zakresie:

  • oceny stanu technicznego i konserwacji form odlewniczych,
  • poprawnego montażu form,
  • wypełniania dokumentacji napraw i regeneracji form.
Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zasadniczego zawodowego lub średniego, mile widziane mechaniczne,
  • znajomości rysunku technicznego maszynowego,
  • umiejętności obsługi suwmiarki,
  • gotowości do pracy zmianowej,
  • mile widziane doświadczenie w pracach ślusarskich na produkcji.
Oferujemy

Zapewniamy:

  • szkolenia oraz wsparcie przełożonych na każdym etapie pracy,
  • umowę o pracę,
  • jasne zasady wypłaty premii do wynagrodzenia,
  • dodatki za pracę zmianową,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: dopłaty do zajęć sportowo-rekreacyjnych, wakacji, świąt,
  • osobom spoza Zielonej Góry pomoc z zakwaterowaniem.

Szukasz pracy jako Ślusarz narzędziowy

Oferta pracy na stanowisku: Ślusarz narzędziowy w miejscowości: Zielona Góra jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Lumel Alucast Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Ślusarz narzędziowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ślusarz narzędziowy, praca w Zielona Góra dopasowana do Twoich wymagań.Lumel Alucast Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie