To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik Produkcji Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Przemysł / Produkcja, Magazyn
  • Kraj: Polska

Pracownik Produkcji
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: wielkopolskie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

 

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, europejskiego dystrybutora kosmetyków, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie pakowanie gotowych produktów kosmetycznych oraz sprawdzanie jakości wyprodukowanych komponentów kosmetycznych. Na stanowisku pracy będziesz odpowiedzialny za przestrzeganie zasad i procedur BHP oraz prawidłową segregację odpadów.

WYMAGANIA

Szukamy osób, które angażują się w wykonywanie powierzonych obowiązków oraz posiadają zdolności manualne. Wymagamy gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w terminie 10.07-23.07.2017.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym w wysokości 13 złotych brutto za godzinę. Dla nowych pracowników prowadzimy szkolenia stanowiskowe i zapewniamy opiekę Koordynatora KS Service.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Podobne oferty pracy