Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca w solidnej Niemieckiej firmie - rozwijaj się dzień po dniu!

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 418 dni

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i długofalowej współpracy w miłej atmosferze?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Pracuj jako monter skuterów elektrycznych u największego europejskiego Lidera w tej dziedzinie.

Zaaplikuj na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wrocław

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

Montaż podzespołów skuterów elektrycznych.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

Sumienności, zaangażowania oraz motywacji do rozwoju!

Oferujemy
Na co możesz liczyć?

PRACĘ W NOWOCZESNYM OTOCZENIU Z MIŁĄ ATMOSFERĄ - tu poczujesz się jak w domu!
  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatne urlopy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie! Zawsze na czas!
  • pakiet Randstad PLUS (karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty nawet do 50% na zakupy online)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym

Brzmi ciekawie? Nie czekaj!

ZAAPLIKUJ przez przycisk poniżej, zadzwoń lub wyślij sms o treści "MONTER" na numer 697 240 229.

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie