Wyszukaj spośród 11760 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

**Monter* praca przy montażu skuterów elektrycznych
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 329 dni

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukiwani są pracownicy na stanowisko monter skuterów elektrycznych. Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i długofalowej współpracy w miłej atmosferze?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę - pracuj przy montażu skuterów elektrycznych u największego Lidera międzynarodowego w tej dziedzinie.

Już dziś wyślij swoje CV na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wrocław

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:

  • montaż elementów skuterów elektrycznych
  • praca z elektronarzędziami
Wymagania

Nasze oczekiwania wobec Ciebie?

  • zdolności manualne - "złota rączka"
  • sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć do długofalowej współpracy
  • dbałość o dobrą atmosferę

Oferujemy

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatne urlopy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie! Zawsze na czas!
  • pakiet Randstad PLUS (karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty nawet do 50% na zakupy online)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym

  • PRACĘ W NOWOCZESNYM OTOCZENIU W ŚWIETNYM ZESPOLE
Brzmi ciekawie?
ZAAPLIKUJ przez przycisk poniżej, zadzwoń lub wyślij sms o treści "MONTER" na numer 697 240 229.

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie