Wyszukaj spośród 8352 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Konsultant Wsparcia Technicznego z Jęz. Niemieckim lub Francuskim
Warszawa

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 419 dni

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży BPO, specjalizującej się w zarządzaniu relacjami z Klientami, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • wsparcie techniczne poprzez odbieranie połączeń przychodzących od Klientów i prowadzenie rozmów dotyczących zgłaszanych problemów
  • zbieranie informacji na temat zgłaszanego problemu technicznego
  • wstępne określanie przyczyn problemu
  • proponowanie Klientowi odpowiednich rozwiązań
Wymagania

WYMAGANIA

  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego przynajmniej na poziomie B2
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • otwartość na naukę i rozwój zawodowy
  • znajomość obsługi komputera i pakietu Office
Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (5000-6000 złotych brutto)
  • system premiowy
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość dofinansowania prywatnych studiów i szkoleń, wewnętrzne kursy językowe
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy
  • pakiet relokacyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Branża: Call Center
Branża: Obsługa klienta

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie