Wyszukaj spośród 11760 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Asystent ds. rekrutacji
Lokalizacja: Sosnowiec , śląskie
Data: 02-12-0002, do końca 329 dni

Opis stanowiska

Szukasz pierwszej pracy? Chciałbyś spróbować swoich sił w obszarze rekrutacji?
Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Obecnie poszukujemy Asystentów rekrutacji do naszego nowego projektu.

Jeśli lubisz nieustanny kontakt z ludźmi, posiadasz prawo jazdy kat. B, umiesz budować trwałe relacje, uwielbiasz rozmowy telefoniczne - mamy dla Ciebie pracę!

Wymagania

Szukamy osób z pozytywną energią, dla których rekrutacja kandydatów stanowi ciekawe wyzwanie.

Oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość nabycia cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Branża: Human Resources / Zasoby ludzkie

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie