Wyszukaj spośród 20324 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji

Lokalizacja: Radomsko , łódzkie
Data: 02-12-0002, do końca 502 dni

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.

Opis stanowiska
ZADANIA:
  • obsługa maszyn produkcyjnych i nadzór nad ich funkcjonowaniem
  • współpraca z pracownikami i przełożonymi
Wymagania
WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie
  • podstawowa znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie - mile widziane
  • chęci do pracy
Oferujemy
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • pracę w nowym i prężnie rozwijającym się zakładzie
  • stabilną i pewną pracę
  • możliwości rozwoju i awansu
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • ROZPOCZĘCIE PRACY W OKRESIE MAJ - CZERWIEC

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w miejscowości: Radomsko jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji, praca w Radomsko dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Wyższa pensja minimalna od stycznia 2019 r.
Początek przyszłego roku przyniesie dużo pozytywnych zmian na rynku pracy.
07/12/2018
Zobacz wszystkie