Wyszukaj spośród 12408 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator wózka widłowego
Lokalizacja: Częstochowa , śląskie
Data: 02-12-0002, do końca 327 dni

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • rozmieszczanie towaru w odpowiednie lokacje magazynowe
  • sporządzanie dokumentacji magazynowej
  • dowożenie komponentów na linie produkcyjne
Wymagania

WYMAGANIA:

  • Chęci do pracy
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej
Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w bezpiecznym środowisku i w nowoczesnych warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatny dojazd z Żytna, Przedborza, Bełchatowa, Pajęczna, Gorzkowic, Częstochowy, Piotrkowa Trybunalskiego

Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie