Wyszukaj spośród 11760 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Laminiarz
Data: 02-12-0002, do końca 329 dni
Lokalizacja: Selters , Nadrenia-Palatynat

Agencja Zatrudnienia „Humanus Personalservice GmbH” z Nördlingen jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnią tradycją, działającą na rynku europejskim, w szczególności na terenie Bawarii. Zatrudniamy pracowników na podstawie niemieckiej umowy o pracę. Na zlecenie naszych klientów poszukujemy wykwalifikowanych fachowców, osoby z doświadczeniem i z udokumentowanymi kwalifikacjami w sektorze usługowym, przemysłowym, energetycznym, elektrycznym, budowlanym. Zapraszamy wszystkie osoby władające dobrze językiem niemieckim, które chcą podjąć czasową współpracę bądź osiedlić się w Niemczech na stałe.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie kandydatur w j. niemieckim.

Opis stanowiska
  • laminowanie skrzydeł.

Wymagania
  • udokumentowane wykształcenie w zawodzie lub wieloletnie doświadczenie na danym stanowisku;
  • wszystkie poziomy znajomości  języka niemieckiego;
  • prawo jazdy kat. B  mile widziane.
Oferujemy
  • stałą pracę, regularne wypłaty, pomoc w osiedleniu na stałe;
  • zarobki : stawka bazowa 10,01 Euro brutto na godz. + 44 Euro netto diety za każdy dzień pracy;
  • zakwaterowanie: do ustalenia.

Wymagane języki

niemiecki

Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie