Wyszukaj spośród 9785 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator Maszyn
Lokalizacja: Żory , śląskie
Data: 02-12-0002, do końca 331 dni

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Opis stanowiska

Poszukujemy kobiet oraz mężczyzn do pracy w firmie zlokalizowanej w Warszowicach obok Żor

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • obsługa maszyn do produkcji przewodów
  • kontrola gotowego wyrobu
Wymagania

Bądź na Tak jeśli:

  • interesuje Cię praca przy produkcji
  • praca w systemie czterobrygadowym nie jest dla Ciebie problemem
  • szukasz pracy na dłużej i takiej, która da Ci stabilizację

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA

Oferujemy

To co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta - umowa o pracę
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • pracę w przyjaznym zespole
  • wynagrodzenie - 14 zł brutto/godz. + comiesięczne premie i dodatki
  • podwyżka po okresie próbnym

Chcesz poznać szczegóły?