Wyszukaj spośród 8985 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik Produkcyjny
Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Data: 02-12-0002, do końca 332 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, światowego lidera w produkcji taśm części metalowych wykorzystywanych w różnych dziedzinach przemysłu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za wywiercanie otworów przy pomocy wiertarki stołowej, pogłębianie, fazowanie otworów, zaciąganie nitów, zaciskanie nitonakrętek oraz obsługę prasy pneumatycznej.

Wymagania

WYMAGANIA

Wymagamy podstawowej znajomości rysunku technicznego, dokładności, gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym oraz pełnego zaangażowanie.

Oferujemy

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 2350 złotych brutto miesięcznie, przyuczenie do wykonywanej pracy, stabilność zatrudnienia, zdobycie cennego doświadczenia, a także możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie