Wyszukaj spośród 21055 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pakowacz

Lokalizacja: Milanówek , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 510 dni
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

  • Podawanie i pakowanie produktów,
  • Kontrola jakości produktów,
  • Napełnianie opakowań masą,
  • Czynności pomocnicze na linii produkcyjnej.
Wymagania

Wymagania:

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Aktualna książeczka Sanitarno-Epidemiologiczna.
Oferujemy

Oferujemy:

  • BEZPŁATNY DOJAZD DO MIEJSCA PRACY - PRUSZKÓW!
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatny urlop i L4),
  • 2000 brutto/m-c + premie.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Szukasz pracy jako Pakowacz

Oferta pracy na stanowisku: Pakowacz w miejscowości: Milanówek jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pakowacz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pakowacz, praca w Milanówek dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie