Wyszukaj spośród 21055 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

**Tokarz, atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 510 dni

Praca na stanowisku Tokarza na okres wakacyjny: od zaraz do końca sierpnia!

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wrocław

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • obsługa tokarki
Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • uprawnienia na tokarkę typu Poręba i TUR
  • obróbka wstępna typu skórowanie
  • mile widziane doświadczenie narzędziowe
Oferujemy

Na co możesz liczyć?

  • umowa o pracę tymczasową na okres od lipca do sierpnia
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 20-25 zł/h brutto
  • pakiet Randstad PLUS (karta sportowa oraz opieka medyczna w atrakcyjnej cenie, zniżki, rabaty nawet do 50% na zakupy online)

Brzmi ciekawie? Nie czekaj!

ZAAPLIKUJ przez przycisk poniżej lub wyślij sms o treści "TOKARZ" na numer 697 240 229.

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Szukasz pracy jako **Tokarz, atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pracy na stanowisku: **Tokarz, atrakcyjne wynagrodzenie w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Randstad Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy **Tokarz, atrakcyjne wynagrodzenie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko **Tokarz, atrakcyjne wynagrodzenie, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Randstad Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie