Wyszukaj spośród 21105 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Obsługi Klienta. Praca od zaraz

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 507 dni
  • oferta jest skierowana do osób w każdym wieku również studentów;
  • dla posiadających własne firmy dodatkowa oferta. (Jednak nie jest to wymogiem);
  • szukamy osób do dłuższej i stałej współpracy;
  • poszukujemy również osób do pracy zdalnej z podobnym zakresem obowiązków (w domu).

CV oraz kilka słów o sobie proszę wysyłać na adres e-mail.

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

  • obsługa telefoniczna i mailowa klientów;
  • obsługa klienta w placówce;
  • planowanie i umawianie spotkań.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 16:00.

Wymagania
  • osoba otwarta do ludzi, śmiała i kontaktowa;
  • umiejętność organizacji pracy;
  • obsługa podstawowych programów tekstowych;
  • podstawowa obsługa komputera;
  • umiejętność swobodnej rozmowy telefonicznej z klientem.

Nie wymagamy doświadczenia, tylko ambitnych szybko uczących się osób.

Oferujemy
  • pracę od zaraz w młodym zespole.
  • praca biurowa głównie przy telefonie oraz komputerze (branża finanse);
  • dajemy możliwość rozwoju oraz oferujemy wiele szkoleń (m.in. bankowość, finanse, sprzedaż itp.);
  • stawiamy na miłą oraz przyjemną atmosferę w miejscu pracy;
  • pierwszy miesiąc próbny 8 zł/h netto (szkolenia itp, wyłącznie w ciągu płatnych godzin pracy miesiąca próbnego);
  • możliwość skrócenia okresu próbnego do 2 tygodni;
  • po okresie próbnym oferta stałej pracy;
  • atrakcyjny system prowizyjno-motywacyjny;
  • zmiana na umowę o pracę oraz podwyżka stawki godzinowej.

Średnie zarobki 2000-4600zł brutto.

Wymagane języki

polski

Wynagrodzenie
3000 PLN / Miesiąc

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta. Praca od zaraz

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta. Praca od zaraz w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Finance World sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Obsługi Klienta. Praca od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Praca od zaraz, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Finance World sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie