Wyszukaj spośród 18526 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Magazynier

Lokalizacja: Opole , opolskie
Data: 02-12-0002, do końca 449 dni

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna jest za sortowanie, kompletację i składowanie przesyłek kurierskich i drobnicowych.

Wymagania
WYMAGANIA:
  • zaangażowania i chęci do pracy,
  • zaświadczenia o niekaralności,
  • odpowiedzialności i uczciwości
Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego oraz wynagrodzenie zawierające elementy motywacyjne.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie