Wyszukaj spośród 21055 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier

Lokalizacja: Opole , opolskie
Data: 02-12-0002, do końca 510 dni

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna jest za sortowanie, kompletację i składowanie przesyłek kurierskich i drobnicowych.

Wymagania
WYMAGANIA:
  • zaangażowania i chęci do pracy,
  • zaświadczenia o niekaralności,
  • odpowiedzialności i uczciwości
Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego oraz wynagrodzenie zawierające elementy motywacyjne.

Szukasz pracy jako Magazynier

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier w miejscowości: Opole jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa Geis lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.Grupa Geis praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie