Wyszukaj spośród 21055 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji kompozytów

Lokalizacja: Świdnik , lubelskie
Data: 02-12-0002, do końca 510 dni

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów/tek na stanowisko:

Opis stanowiska

Ponad 10 wolnych miejsc!
Daj znać znajomym!

Zadania:

•prace montażowe,
•przygotowywanie materiałów kompozytowych,
•obsługa urządzeń i narzędzi do klejenia i oczyszczania elementów,
•prace manualne.

Wymagania

Wymagania:

•wykształcenie min. zawodowe,
•otwartość na wiedzę i gotowość do nauki,
•dokładność oraz cierpliwość,
•dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
•chęć podjęcia pracy na okres min. 18 miesięcy,
•możliwość dojazdów do Świdnika.

Oferujemy

Oferujemy:

•stabilne zatrudnienie,
•wynagrodzenie zawsze na czas,
•przyjazną atmosferę w pracy,
•możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie produkcyjnej,
•szkolenia zawodowe, możliwość praktycznego przyuczenia do zawodu,
• dla chętnych możliwośc korzystania z benefitów Adecco (pakiet sportowy - OK system, ubezpieczenie grupowe, bony rabatowe etc.)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (nr 364)

Nasze biuro mieści się w Lublinie (ul. Peowiaków 10/1). Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00.

tel. +48 81 460 29 64, +48 723 320 180

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji kompozytów

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji kompozytów w miejscowości: Świdnik jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji kompozytów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji kompozytów, praca w Świdnik dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie