Wyszukaj spośród 18526 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji kompozytów

Lokalizacja: Świdnik , lubelskie
Data: 02-12-0002, do końca 449 dni

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów/tek na stanowisko:

Opis stanowiska

Ponad 10 wolnych miejsc!
Daj znać znajomym!

Zadania:

•prace montażowe,
•przygotowywanie materiałów kompozytowych,
•obsługa urządzeń i narzędzi do klejenia i oczyszczania elementów,
•prace manualne.

Wymagania

Wymagania:

•wykształcenie min. zawodowe,
•otwartość na wiedzę i gotowość do nauki,
•dokładność oraz cierpliwość,
•dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
•chęć podjęcia pracy na okres min. 18 miesięcy,
•możliwość dojazdów do Świdnika.

Oferujemy

Oferujemy:

•stabilne zatrudnienie,
•wynagrodzenie zawsze na czas,
•przyjazną atmosferę w pracy,
•możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie produkcyjnej,
•szkolenia zawodowe, możliwość praktycznego przyuczenia do zawodu,
• dla chętnych możliwośc korzystania z benefitów Adecco (pakiet sportowy - OK system, ubezpieczenie grupowe, bony rabatowe etc.)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (nr 364)

Nasze biuro mieści się w Lublinie (ul. Peowiaków 10/1). Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00.

tel. +48 81 460 29 64, +48 723 320 180

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie