Wyszukaj spośród 18526 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Wysokie zarobki i darmowy, zorganizowany dojazd (blisko Poznania)!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 449 dni

Randstad Polska, Agencja zatrudnienia (nr licencji 47) dla jednego ze swoich największych Klientów poszukuje grupy zmotywowanych i ambitnych osób do pracy!

Zadzwoń lub napisz sms o treści PRACA na numer 605 133 217 - oddzwonimy z wszystkimi szczegółami oferty!!

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Sady, koło Poznania

Obowiązki:
- roznoszenie towarów;
- kompletacja zamówień;
- pakowanie wysyłek.

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność;
- umiejętność pracy w grupie;
- zaangażowanie.

Oferujemy

Oferta:
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + premie;
- umowa o pracę tymczasową (możliwość przejścia na stałe zatrudnienie);
- możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna i karta sportowa);
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie.

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie