Wyszukaj spośród 18526 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Stażysta/ka w Dziale Rekrutacji Tymczasowej

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 449 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, do naszego oddziału we Wrocławiu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji
  • wstępna ocena umiejętności i motywacji Kandydatów
  • prowadzenie dokumentacji związanej z procesami rekrutacji
  • współprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
Wymagania

WYMAGANIA

  • status studenta
  • chęć rozwoju i umiejętność pracy w trybie zadaniowym
  • możliwość podjęcia pracy w trybie pełnoetatowym
  • mile widziane zainteresowania związane z psychologią lub branżą HR
Oferujemy

OFERUJEMY

  • merytoryczną pomoc opiekuna stażu
  • możliwość zdobycia referencji oraz zaliczenia praktyk w ramach studiów
  • przekazanie kompleksowej wiedzy z zakresu metod i narzędzi rekrutacyjnych
  • zapoznanie z zagadnieniami z zakresu HR
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie