Wyszukaj spośród 21055 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Sprzedaży usług B2B

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 02-12-0002, do końca 510 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, do naszych oddziałów we Wrocławiu i Łodzi, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz efektywna obsługa kluczowych Kontrahentów
  • tworzenie ofert, umów handlowych w oparciu o potrzeby i oczekiwania Klienta
  • przygotowywanie raportów oraz analiz dotyczących efektywności sprzedaży usług
  • uczestnictwo w spotkaniach biznesowych B2B, udział w spotkaniach branżowych (np. Izb Handlowych)
Wymagania

WYMAGAMY

  • doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży B2B
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. poziom B2)
  • wysokich kompetencji interpersonalnych
  • samodzielności, umiejętności organizacji pracy i gotowości do pracy w terenie
Oferujemy

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premię
  • samodzielne stanowisko pracy
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Sprzedaży usług B2B

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży usług B2B w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Sprzedaży usług B2B Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży usług B2B, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie