Wyszukaj spośród 18194 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Lider ds. rekrutacji

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Data: 02-12-0002, do końca 448 dni

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko Labor Leadera- pracownika centrum dystrybucji w Sosnowcu.

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

Tworzenie i dystrybucja ogłoszeń rekrutacyjnych,
Przeprowadzanie wstępnych etapów rekrutacji (telefonicznie),
Planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (zbieranie wniosków, zamawianie cateringu, przekazywanie feedbacku),
Wsparcie Labor Managera w codziennych obowiązkach,
Wsparcie Działu HR w rekrutacji zewnętrznej oraz współpraca z Agencjami Pracy,
Dbanie o budowanie wizerunku pracodawcy (udzial w targach pracy).

Wymagania

Posiadasz wykształcenia wyższe,
Potrafisz pracować pod presją czasu,
Jesteś osobą komunikatywną,
Dobrze znasz język angielski,
Cechujesz się dokładnością i sumiennością przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
Posiadasz umiejętności rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego,
Wyróżniasz się doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi oraz chętnie pracujesz z ludźmi,
Obsługujesz pakiet programów Microsoft Office (Outlook, Word, Excel),
Mile widziane doświadczenie w Dziale HR.

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy:

Umowę o pracę,
Stawkę godzinową: 20,00 PLN (brutto) oraz premię,
Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport
Przyjazną atmosferę.

Proszę o przesyłanie CV na maila: anna.jarczyk@adecco.pl w tytule należy wpisać: SOSLR06/2017

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie