Wyszukaj spośród 21364 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier/Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 02-12-0002, do końca 510 dni

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Praca w miejscowości Dobra koło Strykowa.

Obowiązki:

  • Sortowanie paczek
  • Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów
  • Rozładunek samochodów
  • Skanowanie przesyłek
  • praca ze skanerem
  • utrzymywanie czystości i porządku na magazynie
Wymagania

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w nie pełnym wymiarze godzin w godzinach nocnych
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Znajomość obsługi skanera
  • Uczciwość, sumienność, punktualność
Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, ubezpieczenia grupowego, karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych.

Szukasz pracy jako Magazynier/Pracownik magazynowy

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier/Pracownik magazynowy w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier/Pracownik magazynowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier/Pracownik magazynowy, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Zobacz wszystkie