Pomoc ogólna w hotelu

Hoga Fachquelle Sp. z o.o. Erfurt Wynagrodzenie do negocjacji

Hoga Fachquelle Sp. z o.o. ( nr rej. agencji 11668) jest agencją pośrednictwa pracy wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych polskich pracowników dla zagranicznych pracodawców w branży hotelarsko-gastronomicznej. Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Pomoc ogólna w hotelu na terenie Niemiec.

Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w miejscowości położonej 66 km od Erfurtu (Turyngia)

  • Ilość wolnych stanowisk: 2;
  • Praca od: zaraz do 31.10.2017;
  • Czas pracy: 5-6 dni w tygodniu.

W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy.

Zakres obowiązków:

  • smażenie/grillowanie potraw;
  • prace związane z utrzymywaniem porządku w hotelu.

Wymagania

  • doświadczenie na ww. stanowisku;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • profesjonalne podejście do wykonywanej pracy;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia.

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;
  • wynagrodzenie: ok. 1000 Euro netto miesięcznie (po odliczeniu wszystkich kosztów);
  • zakwaterowanie: zapewnione niewielkie mieszkanie;
  • wyżywienie: zapewnione w dniach pracy (płatne);
    • pełen pakiet świadczeń socjalnych (emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia, pielęgnacyjne);
  • pomoc w organizacji wyjazdu;
  • opieka konsultanta w trakcie wyjazdu.

Wymagane języki

niemiecki

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Pomoc ogólna w hotelu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pomoc ogólna w hotelu w miejscowości: Erfurt jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hoga Fachquelle Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pomoc ogólna w hotelu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomoc ogólna w hotelu, praca w Erfurt dopasowana do Twoich wymagań.Hoga Fachquelle Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie