Ślusarz Niemcy Norymberga

Lokalizacja: Norymberga , Bawaria
Praca Ślusarz Niemcy Norymberga

KOMPENSUM Personaldienstleistungen GmbH to niemiecka firma poszukująca malarzy, tapeciarzy, lakierników, hydraulików, spawaczy, elektryków, ślusarzy, mechaników samochodowych oraz specjalistów w zakresie: budowy maszyn, budowy instalacji przemysłowych, obróbki skrawaniem, fotowoltaiki, obróbki drewna.

Niemiecka firma KOMPENSUM Personaldienstleistungen GmbH zatrudni Ślusarza w Norymberdze.

Zakres obowiązków:

  • montaż nowych instalacji i urządzeń przemysłowych;
  • wykonywanie części jednostkowych;
  • montaże zespołowe;
  • ogólne prace ślusarskie i mechaniczne;
  • spawanie (ewentualnie).
Wymagania
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy);
  • kierunkowe wykształcenie oraz doświadczenie w ww. zakresie;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • samodzielność;
  • czysty i schludny wygląd;
  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane ale nieobowiązkowe).
Oferujemy
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (11,5 Euro na godz. + dieta);
  • prawo do urlopu i dodatki świąteczne;
  • długookresowe zatrudnienie na podstawie układów zbiorowych (IGZ) - warunki niemieckie ze wszystkimi składkami
  • stałą opiekę i wsparcie w tym wsparcie po polsku.
Wymagane języki

niemiecki

Wynagrodzenie
7000 PLN / Miesiąc

Gdzie szukać pracy jako Ślusarz Niemcy Norymberga

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ślusarz Niemcy Norymberga w miejscowości: Norymberga jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy KOMPENSUM Personaldienstleistungen GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ślusarz Niemcy Norymberga Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ślusarz Niemcy Norymberga, praca w Norymberga dopasowana do Twoich wymagań.KOMPENSUM Personaldienstleistungen GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.