To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Doradca ds. ubezpieczeń - oddział - umowa o pracę na pełny etat - 2400 Level Work

  • Kraków, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża: Administracja biurowa
  • Kraj: Polska

Doradca ds. ubezpieczeń - oddział - umowa o pracę na pełny etat - 2400
Pracodawca: Level Work
Kraj: Polska , Region: małopolskie

Opis:

Doradca ds. ubezpieczeń
Miejsce pracy: Kraków – 3 lokalizacje
(ul Kościuszki , ul.Kalwaryjska , ul. Kapelanka (wyspa w CH Tesco), AL. T.Bora-Komorowskiego (wyspa w CH Krokus)

Opis stanowiska:
- doradztwo przy wyborze polis 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych;
- budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z klientami;
- osiąganie zakładanych celów;
- posługiwanie się nowoczesnym narzędziami;
- dbanie o wizerunek firmy oraz o wysoką jakości świadczonych usług;

Wymagania:
- otwartość, komunikatywność i wysoka kultura osobista;
- wykształcenie średnie
- łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność słuchania;
- szybkość i dynamika pracy oraz chęć uczenia się;

Oferujemy:
- pewne wynagrodzenie podstawowe;
- system premiowy i prowizyjny;
- kompleksowe wdrożenie do pracy i szkolenia;
- stałą pracę na pełny etat i możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
- rozwój Twoich kompetencji i zdobywanie specjalistycznej wiedzy;

CV proszę przesyłać przez portal
Rekrutacje prowadzi:
LEVEL WORK Agencja Doradztwa Personalnego nr Certyfikatu 10944

Prosimy o dopisek klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”