To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Cieśla szalunkowy Zarmen Sp. z o.o.

  • Glinka, śląskie
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: śląskie
  • Rodzaj pracy: Dowolny
  • Zarobki: 4000 zł – 6000 zł
  • Doświadczenie: 2 – 5 lat
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna, Praca dla osób z Ukrainy
  • Kraj: Polska

Cieśla szalunkowy
Pracodawca: Zarmen Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: śląskie

Zarmen Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w sektorze budowlano montażowym i służb utrzymania ruchu zakładów przemysłowych. Przyszłym pracownikom oferuje pracę z możliwością rozwoju zawodowego oraz osobistego w stabilnie i dynamicznie rozwijającej się Spółce należącej do Grupy Kapitałowej Zarmen.

Wiemy, że pracownicy to nasz największy kapitał, dlatego wspieramy ich umiejętności i potencjał, poprzez szeroki wachlarz szkoleń, zarówno dla pracowników produkcji, jak i administracji. Zapewniamy pracę pełną wyzwań w interdyscyplinarnych zespołach, prowadzenie ciekawych i innowacyjnych projektów oraz rozwiązań dla przemysłu, a także kontakty z klientami z różnych części świata.

Zatrudniamy obecnie około 690 pracowników posiadających specjalistyczne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie branżowe. Różnorodność naszych działów oraz stanowisk zapewni wiele możliwości rozwoju Twojej kariery.

  • Jeżeli zainteresują Cię poniżej zamieszczone oferty pracy w Spółce wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres e-mail wskazując stanowisko pracy o które się ubiegasz.
  • Jeżeli Twoja aplikacja nas zainteresuje, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub pod adresem e-mail.

Opis stanowiska pracy

Stanowisko:

  • Cieśla;
  • Cieśla-stolarz;
  • Zbrojarz.

Miejsce pracy:

  • Koksownia Częstochowa Nowa - producent najwyższej jakości koksu, produktów węglopochodnych oraz gazu koksowniczego dla odbiorców zewnętrznych.

Nasza oferta

  • trzymiesięczny okres próbny;
  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia;
  • po okresie próbnym i pozytywnej weryfikacji zatrudnienie na umowę o pracę.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Prawo jazdy kat. B

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.