Wyszukaj spośród 8952 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik Produkcji
Lokalizacja: Mierzyn , zachodniopomorskie
Data: 02-12-0002, do końca 359 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, świadczącego usługi z zakresu produkcji i naprawy urządzeń elektronicznych, poszukujemy Kandydatów ma stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy montaż elementów elektronicznych, weryfikacja jakości gotowych urządzeń i usuwanie drobnych awarii produktu.

Wymagania

WYMAGANIA

• Zdolności manualne
• Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy

W ZAMIAN OFERUJEMY

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie godzinowe z atrakcyjnym systemem premiowania
• Bezpłatny dojazd do miejsca pracy z Centrum i Prawobrzeża Szczecina

Jeśli jesteś osobą chętną do pracy, ale nie posiadasz doświadczenia zawodowego, ta oferta jest dla Ciebie!

Przeszkolimy Cię i dopasujemy Twoje stanowisko do posiadanych umiejętności.

Poszukujemy również osób, którym dotychczasowa praca nie odpowiada i szukają nowych wyzwań w swoim zawodowym życiu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie