To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kasjer-sprzedawca praca od zaraz w Bielsku-Białej Work & Profit Spółka z o.o.

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Praca fizyczna, Sprzedaż
  • Kraj: Polska

Kasjer-sprzedawca praca od zaraz w Bielsku-Białej
Pracodawca: Work & Profit Spółka z o.o.
Kraj: Polska , Region: śląskie

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce.
Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta osób chętnych do pracy jako
KASJER-SPRZEDAWCA w Bielsku-Białej.

Obowiązki:
- Obsługa klienta
- Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:
- Ukończone 18 lat,
- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych- WARUNEK KONIECZNY,
- Chęć do pracy,
- Kultura osobista.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie wypłacane w terminie,
- Bezpłatne szkolenia kasjerskie,
- Możliwość zdobycia doświadczenia,

Work&Profit