To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Koordynator ds. pracowniczych Loyalis

  • Kwidzyn, pomorskie
  • Stanowisko: Asystent
  • Region: pomorskie
  • Wykształcenie: Średnie (ogólne)
  • Rodzaj pracy: Praca czasowa
  • Branża: Administracja biurowa, Doradztwo / Konsulting, Obsługa klienta
  • Kraj: Polska

Koordynator ds. pracowniczych
Pracodawca: Loyalis
Kraj: Polska , Region: pomorskie

Loyalis jest firmą zajmującą się zarządzaniem absencją chorobową pracowników. Naszym celem jest zrozumienie przyczyn absencji oraz zminimalizowanie ich.

Opis stanowiska pracy

  • formalna kontrola zwolnień lekarskich;
  • prowadzenie dokumentacji;
  • przekazywanie danych pokontrolnych przełożonemu.

Wymagania stawiane kandydatom

  • wykształcenie średnie;
  • doświadczenie w HR/Kadry;
  • własny transport;
  • miła aparycja;
  • chęć i motywacja pracy.

Nasza oferta

  • możliwość pracy w innowacyjnym projekcie;
  • praca w oparciu o umowę zlecenie z możliwością zmiany warunków zatrudnienia;
  • wynagrodzenie godzinowe;
  • elastyczny czas pracy;
  • telefon służbowy.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV