Wyszukaj spośród 9035 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik hodowli trzody chlewnej
Lokalizacja: Schernikau , Niemcy
Data: 02-12-0002, do końca 359 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada niemieckie zezwolenie Federalnej Agencji Pracy z dnia 29.06.2015 wydane przez Agentur für Arbeit Düsseldorf, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • Opieka nad trzodą chlewną
  • Pielęgnacja i karmienie zwierząt
  • Kontrola zdrowia trzody (kastracja, przycinanie ogonów)
  • Sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń
Wymagania

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w pracy ze zwierzętami
  • Odpowiedzialność
  • Znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • Posiadanie ubezpieczenia ZUS lub KRUS przez miesiąc przed rozpoczęciem pracy
Oferujemy

OFERUJEMY

  • Stawkę godzinową 8,91 EUR brutto/h oraz dodatki za nadgodziny
  • Pracę w systemie tydzień na tydzień
  • Zorganizowanie zakwaterowania
  • Oddelegowanie do pracy w Niemczech

Branża: Praca fizyczna

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie