To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji (składanie i pakowanie drobnych elementów) Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Lublin, lubelskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: lubelskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Pracownik produkcji (składanie i pakowanie drobnych elementów)
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: lubelskie

Dla naszego Klienta, Firmy zajmującej się produkcją elektroniki poszukujemy osób do pracy jako:

Opis stanowiska:

- Docinanie przewodów,
- Montaż prostych podzespołów,
- Pakowanie produktów,

Wymagania:

- Zdolności manualne,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 1-zmianowym, od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14,
- Możliwość dojazdu do pracy (okolice ul. Krochmalnej);
- Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji,

Oferujemy:

- Umowę zlecenie (13zł/h brutto);
- Pracę na okres maja z możliwością przedłużenia,
- Wdrożenie do pracy na danym stanowisku.

Oferta dot. pracy tymczasowej
Adecco jest Agencją Zatrudnienia (nr cert. 364)

Adecco Poland Sp. z o.o.
ul. Peowiaków 10/1
20-007 Lublin