To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik Produkcji (branża spożywcza) Gi Group Sp z o.o.

  • Dobczyce, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Pracownik Produkcji (branża spożywcza)
Pracodawca: Gi Group Sp z o.o.
Kraj: Polska , Region: małopolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Interesuje Cię praca w dogodnej lokalizacji w Dobczycach? Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji?
Obecnie dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Czynności pomocnicze w procesie produkcji wyrobów cukierniczych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia - warunek konieczny
  • Zdolności manualne;
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane gastronomiczne);
  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u klienta;
  • Płacę zasadniczą plus pakiet premiowy;
  • Prywatną opiekę medyczną.