To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator Wózków Widłowych LOBO SP. Z O.O. SP K.

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Łańcuch dostaw, Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Operator Wózków Widłowych
Pracodawca: LOBO SP. Z O.O. SP K.
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources.
W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.

Wraz z naszym klientem - międzynarodowym dystrybutorem sprzętu elektronicznego - poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Operator wózków widłowych - dział dostaw (Święcice)

MIEJSCE PRACY: ŚWIĘCICE

ZADANIA:
• przyjmowanie dostaw od producentów
• praca na wózkach widłowych bocznych i czołowych, z wysokim składowaniem
• rozlokowanie towaru na terenie magazynu
• wprowadzanie dostaw do systemu magazynowego
• możliwe wsparcie działu wydań

WYMAGANIA:
• doświadczenie w pracy na magazynie minimum 1 rok (mile widziane w dziale przyjęć)
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych (czołowe, boczne)
• brak przeciwwskazań do pracy z wysokim składowaniem
• doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych
• odpowiedzialność, sumienność

OFERUJEMY:
• umowę o pracę na pełny etat (zatrudnienie przez agencję)
• pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 9 - 17.30
• możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio w firmie
• bezpieczne warunki pracy w przestronnym i uporządkowanym magazynie
• zatrudnienie możliwe od zaraz