Inspektor ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Inspektor ds. Obsługi Klienta

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources.
W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.
Wraz z naszym klientem - szwedzką instytucją finansową, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

ZADANIA
• bieżące wsparcie prac działu obsługi klienta
• telefoniczny i mailowy kontakt z klientami (rozmowy przychodzące, bez sprzedaży)
• wsparcie zapytań od klientów oraz partnerów biznesowych
• odpowiedzialność za przestrzeganie zasad tajemnicy bankowej oraz ochronę danych
• cykliczne raportowanie pracy

Wymagania

WYMAGANIA
• biznesowa, profesjonalna postawa w zakresie pracy z klientem i partnerami biznesowymi
• min. dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• doświadczenie w pracy z systemami oraz łatwość w poznawaniu nowych systemów
• mile widziane doświadczenie w instytucjach finansowych
• nienaganna dykcja

Oferujemy

OFERUJEMY
• wynagrodzenie 20 złotych brutto/godzinę
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (za pośrednictwem naszej agencji); umowa do końca września 2017 z możliwością przedłużenia
• praca w pełnym wymiarze (od poniedziałku do piątku, w godzinach biurowych)
• rozpoczęcie pracy od zaraz
• lokalizacja: ul. Postępu
• bardzo dobre warunki oraz atmosferę pracy - przyjaźni ludzie, dobre relacja, smaczna kawa :)

Gdzie szukać pracy jako Inspektor ds. Obsługi Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inspektor ds. Obsługi Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inspektor ds. Obsługi Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inspektor ds. Obsługi Klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.