To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Monter LOBO SP. Z O.O. SP K.

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna, Magazyn
  • Kraj: Polska

Monter
Pracodawca: LOBO SP. Z O.O. SP K.
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources.
W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.

Wraz z naszym Klientem poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Monter

ZADANIA:
• proste prace monterskie drobnych elementów
• poprawne wykonywanie zadań zgodnie z instrukcją
• utrzymywanie odpowiedniego poziomu montowanych przedmiotów

WYMAGANIA:
• zdolności manualne
• umiejętność pracy pod presją czasu
• odpowiedzialność, sumienność
• mile widziane doświadczenie na stanowisku montera

OFERUJEMY:
• umowę zlecenie na okres do 1 miesiąca (z możliwością przedłużenia)
• pracę w systemie zmianowym (6 - 14, 14 - 22)
• pracę na terenie Warszawy (ulica Działkowa)
• stawkę 13 zł/h brutto
• zatrudnienie możliwe od zaraz