Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Praca Specjalista ds. obsługi klienta

O pracodawcy:
Firma Online Technologies HR jest Szczecińskim startup'em, który w ostatnich latach osiągnął pozycję w ścisłej czołówce rodzimych producentów aplikacji typu ATS - czyli aplikacji internetowych wspierających automatyczną publikację ogłoszeń, rekrutację i procesowanie kandydatów online.

Zadania:
  • udzielanie telefonicznego i mailowego wsparcia klientom w trakcie wdrożenia i dostosowywania systemu informatycznego HRlink.pl
  • bieżące wsparcie oraz szkolenia użytkowników aplikacji
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • współpraca z działami sprzedaży i IT,
  • dbanie o wysoką jakości obsługi,
  • realizacja projektów wdrożeniowych dla przydzielonych klientów
Wymagania
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • mile widziana- ogólna znajomość technologii informatycznych ułatwiająca skuteczną komunikację z zespołem programistów
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
Oferujemy
Oferujemy:
  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Online Technologies HR Sp. z.o.o lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Online Technologies HR Sp. z.o.o praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.