To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

lakiernik przemysłowy PARTNER Personaldienste GmbH

  • Görlitz, Saksonia
  • Stanowisko: Specjalista
  • Region: Saksonia
  • Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Niemcy

lakiernik przemysłowy
Pracodawca: PARTNER Personaldienste GmbH
Kraj: Niemcy , Region: Saksonia

Opis stanowiska pracy

Firma PARTNER Personaldienste pilnie poszukuje lakierników przemysłowych do pracy przy produkcji pojazdów szynowych w okolicach Görlitz.

Wymagania stawiane kandydatom

Od wszystkich kandydatów wymagamy:

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Nasza oferta

  • umowę o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach;
  • z pełnym zabezpieczeniem socjalnym;
  • możliwość odnowienia uprawnień oraz atrakcyjne wynagrodzenie;
  • jesteśmy członkiem stowarzyszenia pracodawców IGZ, wynagrodzenia naszych pracowników reguluje zbiorowy układ pracy;
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w miłej atmosferze.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Prawo jazdy kat. B