To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Atrakcyjna oferta- Opieka nad samotnie mieszkającą Panią/od 01.07 Vivien Work

  • Quierschied, Niemcy
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 6000 zł – 8000 zł
  • Branża: Praca fizyczna, Pozostałe, Opiekun medyczny
  • Kraj: Niemcy

Atrakcyjna oferta- Opieka nad samotnie mieszkającą Panią/od 01.07
Pracodawca: Vivien Work
Kraj: Niemcy

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Vivien Work (wpis do rejestru: 12754) poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka osoby starszej.

  • Opieka nad: 67- letnią Panią;
  • Praca od: 01.07 na 2 miesiące;
  • Miejscowość: Quierschied (przy francuskiej granicy).

Stan podopiecznej:

  • porusza się samodzielnie, bez wsparcia;
  • częściowa inkontynencja;
  • NIE cierpi na żadne choroby umysłowe związane z wiekiem.

Obowiązki:

  • pomoc w czynnościach codziennych;
  • pomoc przy higienie, przebieraniu się;
  • prowadzenie gospodarstwa domowego.

Wymagania stawiane kandydatom

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego;
  • doświadczenie w opiece.

Nasza oferta

Wynagrodzenie: 1300 € za miesiąc + zwrot kosztów podróży.

Warunki mieszkaniowe:

  • podopieczna mieszka sama;
  • osobny pokój z dostępem do Internetu dla opiekunki.

Kontakt telefoniczny. Godziny pracy biura: pon.-pt. 09:00-17:00.