To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Spawacz konstrukcji metalowych Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Hechtel-Eksel, Belgia
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Belgia
Spawacz konstrukcji metalowych

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży metalowej, zajmującej się wyposażaniem budynków inwentarskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

  • spawanie krat pomostowych, podestów oraz kojców dla trzody chlewnej
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

WYMAGANIA

  • umiejętność spawania metodami MIG/MAG
  • doświadczenie przy spawaniu
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem
  • mile widziana możliwość wyjazdu samochodem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15 EURO brutto/h
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • zwrot kosztów za paliwo (na terenie Belgii z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.