Wyszukaj spośród 8927 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

WIELKA REKRUTACJA - Praca w Żywcu na produkcji! Praca na wakacje lub dłużej!
Lokalizacja: Żywiec , śląskie
Data: 02-12-0002, do końca 361 dni

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Oferujemy pracę jako pracownik produkcji w piekarni bezglutenowej w Żywcu

PRACA NA WAKACJE LUB DŁUŻEJ

PRACUJESZ KIEDY CHCESZ !

Opis stanowiska

Zadania:

Praca - PRODUKCJA NA PIEKARNI

- Formowanie pieczywa

- lub - pakowanie produktów

Wymagania

Wymagania:

• Ukończone 18lat
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

Zapewniamy:

•Bezpłatne szkolenia w piekarnii
• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
• Atrakcyjne stawki godzinowe
• Elastyczne godziny pracy

Tel.: 726 777 868

www.workprofit.pl

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie