To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik ochrony z orzeczeniem Probet Sp. z o.o.

  • Żory, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Branża: Praca fizyczna, Pozostałe
  • Kraj: Polska

Pracownik ochrony z orzeczeniem
Pracodawca: Probet Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: śląskie

Probet Sp. z o.o. działamy na polskim rynku ponad 20 lat. Świadczymy usługi z zakresu prac porządkowych, ochrony mienia oraz leasingu pracowników. Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia o niepełnosprawności).

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku: PRACOWNIK OCHRONY - Z ORZECZENIEM.
Miejsce pracy: Żory ul. Okrężna.

Opis stanowiska pracy

  • obsługa ruchu pieszego i samochodowego;
  • zabezpieczanie obiektu przed ingerencją osób trzecich;
  • obchody terenu;
  • raportowanie z przebytej służby.

Wymagania stawiane kandydatom

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (wymóg konieczny),;
  • niekaralność (wymóg konieczny);
  • chęci do pracy, dyspozycyjność;
  • stan zdrowia pozwalający na obchody terenu i pracę w godzinach nocnych;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nasza oferta

  • umowę o pracę, pełny etat, dwie zmiany: godz. 07.00 - 19.00, 19.00 - 07.00 (wg grafiku);
  • dodatkowe szkolenia, w tym możliwość sfinansowania kursu pracownika kwalifikowanego;
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • dodatkowy urlop rehabilitacyjny.