Wyszukaj spośród 20336 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier Sprzedaży Klejów Przemysłowych (nr ref.: 9066-17)

Lokalizacja: Olsztyn , warmińsko-mazurskie
Data: 02-12-0002, do końca 478 dni

Opis stanowiska
  • praca w zakresie współpracy i obsługi kluczowych klientów działu Adhesive Technologies
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami
  • realizacja planów sprzedaży oraz rozwój sprzedaży na terenie Polski pólnocno
  • wschodniej (warmińsko
  • mazurskie, podlaskie)
  • realizacja planów sprzedaży oraz rozwój sprzedaży dla marek: LOCTITE, TEROSON oraz TECHNOMELT Polski pólnocno
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci wydziałów mechanicznych, inżynierii produkcji, mechaniczno
  • technologicznych oraz innych o podobnym profilu)
  • minimum 5
  • letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżynierskim w przemyśle oraz 3
  • letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem
  • duża samodzielność i nastawienie na wyniki
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży
Oferujemy
  • praca w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
  • umowa o pracę u pracodawcy wyróżnionego certyfikatem Top Employers oraz potrzebne narzędzia pracy
  • atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń

Szukasz pracy jako Inżynier Sprzedaży Klejów Przemysłowych (nr ref.: 9066-17)

Oferta pracy na stanowisku: Inżynier Sprzedaży Klejów Przemysłowych (nr ref.: 9066-17) w miejscowości: Olsztyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Inżynier Sprzedaży Klejów Przemysłowych (nr ref.: 9066-17) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Sprzedaży Klejów Przemysłowych (nr ref.: 9066-17), praca w Olsztyn dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Wyższa pensja minimalna od stycznia 2019 r.
Początek przyszłego roku przyniesie dużo pozytywnych zmian na rynku pracy.
07/12/2018
Coraz więcej pracowników ze wschodu na polskim rynku pracy
            W ostatnich miesiącach możemy zaobserwować coraz większą
06/12/2018
Zobacz wszystkie