Wyszukaj spośród 21477 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Nauczyciel/Nauczycielka

Data: 02-12-0002, do końca 494 dni
Lokalizacja: rozne lokalizacje , Wielka Brytania

The Uteach mission is to develop the careers of able overseas teachers by placing and supporting them in teaching jobs in England. Uteach provides a comprehensive three-stage training programme to ensure you are fully prepared for your job in England.

Opis stanowiska

Szukamy nauczycieli szkół ponadpodstawowych wyspecjalizowanych w następujących dziedzinach:

  • Matematyka;
  • Fizyka;
  • Chemia;
  • Biologia;
  • Informatyka;
  • Przyroda;
  • nauczycieli szkół podstawowych.

​3. lipca 2017 w Londynie na Lotnisku Stansted odbędzie się spotkanie rekrutacyjne dla nauczycieli. Zgłoszenia przyjmujemy drogą internetową (http://www.uteachrecruitment.com/events-for-teachers/)

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom

Kandydat powinien posiadać:

  • tytuł magistra (Matematyka, Fizyka, Chemia, Biologia, Informatyka, etc.) i uprawnienia pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy w szkole;
  • od nauczycieli szkół ponadpodstawowych wymagamy minimalnie poziomu B2 z języka angielskiego;
  •  natomiast od nauczycieli szkół podstawowych minimalnie poziomu C1.
Oferujemy

Nasze szkoły znajdują się głównie na terenie Południowo - Wschodniej Anglii. Większość z nich została oceniona jako znakomite lub dobre przez OFSTED (Office for Standards in Education) - brytyjski  urząd, który zajmuje się kontrolą instytucji oświatowych. Ponadto, są dobrze skomunikowane z Londynem i londyńskimi lotniskami.

Na czas trwania kontraktu, każdemu nauczycielowi przydzielany jest Mentor – specjalista danego przedmiotu. Kluczowe obszary, w których służy pomocą to:

  • przygotowywanie i sprawdzanie projektu lekcji;
  • dostarczenie przykładów zajęć zgodnych z wymogami, istotnych  w przypadku charakterystycznego planu zajęć nauczycieli Uteach;
  • dostarczenie materiałów takich jak filmy, ćwiczenia, quizy, gry i praktyczne sposoby na ulepszenie zaangażowania uczniów w lekcję;
  • porady dotyczące strategii związanych z tematami wychowawczymi.

Przy tworzeniu naszego programu szkoleniowego blisko współpracujemy ze szkołami aby dać naszym nauczycielom dodatkowe przygotowanie i wsparcie.

  • prowadzimy szkolenie wstępne, które ma na celu pomóc nauczycielom przed rozpoczęciem pracy w  Wielkiej Brytanii;
  • prowadzimy systematyczne szkolenia aby pomóc Ci podczas zdobywania doświadczenia na Wyspach;
  • wszystkie koszty związane z naszym programem szkoleniowym ponosi Uteach;
  • jeżeli powiedzie Ci się i zapewnisz sobie jedno z oferowanych przez nas stanowisk zaproponujemy Ci kontrakt roczny lub dwuletni.

Wynagrodzenie:

  • od € 22,620 (26,307) - 28,080 (32,657) roczna pensja brutto w skali M1, w zależności od lokalizacji.
Wymagane języki

angielski

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.".

Szukasz pracy jako Nauczyciel/Nauczycielka

Oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel/Nauczycielka w miejscowości: rozne lokalizacje jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Uteach Recruitment lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Nauczyciel/Nauczycielka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel/Nauczycielka, praca w rozne lokalizacje dopasowana do Twoich wymagań.Uteach Recruitment praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Zobacz wszystkie