Wyszukaj spośród 21477 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierowca

Lokalizacja: Mościska , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 510 dni

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przewóz prasy do oddziałów terenowych oraz realizacja innych usług transportowych.

Wymagania

Oczekujemy zaangażowania i solidności w wykonywaniu zadań, a także:
• udokumentowanej praktyki w prowadzeniu zespołu pojazdów typu: ciągnik siodłowy + naczepa,
• posiadania aktualnego prawa jazdy kat.: C+E,
• posiadania karty kierowcy.

Oferujemy

Kandydatom oferujemy:
• umowę o pracę na okres próbny z możliwością stałego zatrudnienia,
• atrakcyjny system wynagrodzenia.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty można uzyskać pod numerem telefonu: 22-355-05-25.

Szukasz pracy jako Kierowca

Oferta pracy na stanowisku: Kierowca w miejscowości: Mościska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Kolporter Sp. z o.o. s.k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierowca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca, praca w Mościska dopasowana do Twoich wymagań.Kolporter Sp. z o.o. s.k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Zobacz wszystkie