Wyszukaj spośród 20886 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Lider ds. rekrutacji

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 513 dni

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko Labor Leadera- pracownika centrum dystrybucji we Wrocławiu.

Opis stanowiska

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

Tworzenie i dystrybucja ogłoszeń rekrutacyjnych,
Przeprowadzanie wstępnych etapów rekrutacji (telefonicznie),
Planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (zbieranie wniosków, zamawianie cateringu, przekazywanie feedbacku),
Wsparcie Labor Managera w codziennych obowiązkach,
Wsparcie Działu HR w rekrutacji zewnętrznej oraz współpraca z Agencjami Pracy,
Dbanie o budowanie wizerunku pracodawcy (udzial w targach pracy).

Wymagania

Posiadasz wykształcenia wyższe,
Potrafisz pracować pod presją czasu,
Jesteś osobą komunikatywną,
Dobrze znasz język angielski,
Cechujesz się dokładnością i sumiennością przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
Posiadasz umiejętności rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego,
Wyróżniasz się doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi oraz chętnie pracujesz z ludźmi,
Obsługujesz pakiet programów Microsoft Office (Outlook, Word, Excel),
Mile widziane doświadczenie w Dziale HR.

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy:

Umowę o pracę,
Stawkę godzinową: 20,00 PLN (brutto) oraz premię,
Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
Przyjazną atmosferę.

Czekamy na Twoją aplikację!

Szukasz pracy jako Lider ds. rekrutacji

Oferta pracy na stanowisku: Lider ds. rekrutacji w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Lider ds. rekrutacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider ds. rekrutacji, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie