Wyszukaj spośród 20886 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynu - operator wózka widłowego

Lokalizacja: Lublin , lubelskie
Data: 02-12-0002, do końca 513 dni

Zatrudnimy osoby zainteresowane pracą w Firmie spedycyjnej na stanowisku:

Opis stanowiska

5 wolnych miejsc!

Obowiązki:

• transport towarów,
• rozładunki i załadunki samochodów ciężarowych (z rampy),
• kierowanie wózkiem widłowym,
• inne prace magazynowe.

Wymagania

Oczekiwania:

• min. 6 miesięczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
• dyspozycyjność do pracy także w nocy (nietypowe godziny zmian, np. 0:00 - 08:00, 03:00 - 11:00 itp.)
• możliwość dojazdu na każdą ze zmian (okolice dworca PKP)
• odpowiedzialność i rozwaga.

Oferujemy

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (wszystkie składki odprowadzane do ZUS, prawo do urlopu itd.)
• wynagrodzenie podstawowe (2500 BRT) + dodatki za pracę w nocy i ewentualne nadgodziny,
• perspektywę dłuższej współpracy i rozwoju w strukturach Firmy,
• możliwość korzystania z benefitów (karty sportowe, ubezpieczenie na życie, kupony zniżkowe itp.)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Adecco - Agencja Zatrudnienia nr 364

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt z Biurem Adecco w Lublinie

Adecco Poland Sp. z o.o.
ul. Peowiaków 10/1
20-007 Lublin

Szukasz pracy jako Pracownik magazynu - operator wózka widłowego

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - operator wózka widłowego w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik magazynu - operator wózka widłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - operator wózka widłowego, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie